Depozit central În stoc 5+ buc.
Acest model este echipat cu un difuzor de 8 inci care este alimentat cu o putere de 25 de wați. Acest lucru îl face o soluție ideală pentru a juca și exersa acasă sau pentru a juca cu prietenii.
Este o unitate standard cu tranzistor cu un singur canal. Pentru a controla sunetul, există un set standard de comenzi, și anume volumul, care ajustează volumul și un egalizator format din potențiometre de bas, mediu și acut. De asemenea, puteți ajusta sunetul cu ajutorul comutatorului Overdrive, care adaugă distorsiune, sau Contour, care ajustează egalizarea. Combinațiile dispun, de asemenea, de un circuit special Delta-Comp care acționează ca un limitator și reduce tăierea, astfel încât chiar și la volume extreme sunetul dvs. va rămâne foarte clar.
Există o intrare pentru instrument, o intrare Aux-In pentru CD-uri externe sau dispozitive mp3 și o ieșire pentru căști pentru a cânta în liniște.
Fender Rumble este un instrument simplu, dar cu atât mai bine sonorizat, care va servi oricărui basist avansat. Încercați-l și ascultați-l cu ochii voștri.
Parametri
- Putere: 25 W
- Control: Volume, Bass, Middle, Treble, Overdive, Contour
- Limiter: Da
- Compresor: Nu
- Ieșire la boxa externă: Nu
- Ieșire DI: Nu
- Coardă de efect: Nu
- Ieșire pentru căști: Da
- Intrare de linie/MP3: Da
- Funcționarea bateriei: Nu
- Bluetooth: Nu
- Tuner integrat: Nu
- Tweeter: Nu
- Repro: 1x 8 "
- Greutate: 9,5 kg
- Dimensiuni: 387 x 387 x 279 mm
- Ţara de fabricaţie: Indonezia
