Logo
Preamplificatoare de microfon

Triton Audio FetHead Phantom

(2) Phantom Blocker / HN208342
Preamplificator de microfon J-Fet de înaltă calitate, cu zgomot redus, de clasă A. Acest tip este conceput pentru microfoane cu condensator și electret, care pot oferi un răspuns mult mai bun pe o gamă mai largă de frecvențe și reduc semnificativ nivelul de zgomot.

Acesta poate oferi un câștig de până la 18 dB, permițând utilizarea unor cabluri de microfon mult mai lungi fără a afecta negativ sunetul. Este deosebit de potrivit pentru microfoanele cu condensator cu niveluri scăzute ale semnalului de ieșire.

Componentele electronice sunt adăpostite într-un șasiu robust, care poate rezista condițiilor dure din studio sau de pe drum.

Acest model trece alimentarea fantomă de 48 V mai departe în microfon. Astfel, este posibilă alimentarea microfonului prin intermediul acestuia. Nu este potrivit pentru microfoane cu panglică sau pentru modelul Rode NTG 2.
Vă rugăm să evaluați această descriere a produsului
Disponibil de la 19.12.2025
379 Lei
Preț inclusiv TVA
Livrare GRATUITĂ peste 750 Lei
Vlastnosti
  • Număr de bucăți
  • Număr de canale
Vstupy a výstupy
  • Conector 1 XLR (M) 
  • Conector 2 XLR (F) 
Informații despre producător Avertismente de siguranță
Am un comentariu cu privire la descrierea/parametrii produsului
Produse similare








Accesorii recomandate
























Alte categorii de accesorii
Puțină răbdare, încărcăm datele pentru dvs....
Puțină răbdare, încărcăm datele pentru dvs....
. Triton Audio FetHead Phantom
Disponibil de la 19.12.2025
379 Lei
Fraze similare
Categorii
Mărci