Logo
Cabluri de conectare

Ernie Ball Flex Patch Cable 6" Black

Cablu de conexiune / HN278895
Interconexiunile Ernie Ball Flex Series sunt extrem de flexibile și dispun de conectori plați complet metalici, astfel încât se potrivesc cu ușurință între cutiile de pe pedalier și nu vor ocupa spațiu suplimentar. Acestea oferă o ecranare de 95% pentru a elimina eficient zgomotul nedorit și a menține claritatea semnalului. Sunt fabricate din componente de calitate și acoperite cu un strat protector din PVC, astfel încât vor rezista la toate rigorile de pe scenele de concert și din sălile de repetiții. Acest lucru le va face să dureze foarte mult timp. Cablurile sunt disponibile în diferite culori și lungimi de la 7,5 la 60 cm.
Vă rugăm să evaluați această descriere a produsului
Alte variante ale produsului
În stoc
44 Lei
Preț inclusiv TVA
Livrare GRATUITĂ peste 750 Lei
Vlastnosti
  • Tip De conexiune 
  • Culoare Negru 
  • Număr de bucăți
Vstupy a výstupy
  • Conector 1 Jack TS 6.3 mm - oblic (M) 
  • Conector 2 Jack TS 6.3 mm - oblic (M) 
Rozměry a hmotnost
  • Lungime cablu 0,15 m
Země výroby
  • Ţara de fabricaţie China 
Am un comentariu cu privire la descrierea/parametrii produsului
Produse similare
Accesorii recomandate
4,0
1x 1x 1x 0x 0x
Reguli privind evaluările şi recenziile
Filtrează
Recenzii (3)
30.11.2023
. Ondřej
Achiziție verificată
Tradus automat -

Am cumpărat capacul pentru Roland FP-30X. Conform descrierii, husa ar trebui să aibă o margine de 5 cm, dar este semnificativ mai scurtă. Nu-mi pot imagina că ar putea fi întinsă pentru a se potrivi oricărui pian cu 88 de clape.

Este flexibilă, dar alunecă foarte mult, deci chiar și întinsă nu ar putea fi folosită.

  • Ușoare și flexibile
  • Aspect decent fără un logo distinctiv
  • Pentru 88 de chei scurte
  • Alunecă și, prin urmare, se ține prost

Obal jsem pořídil na Roland FP-30X. Dle popisu by obal měl mít ještě 5 cm rezervu, ale je výrazně kratší. Nedokáži si představit, že by se dal natáhnout na jakékoliv 88 klávesové piano.

Je sice pružný, ale dost klouže, takže ani natažený se nedal použít.

  • Lehký a pružný
  • Decentní vzhled bez výrazného loga
  • Pro 88 kláves krátký
  • Klouže a tedy špatně drží
0 0
30.10.2021
. Client anonim
Recenzie verificată de la heureka.cz
Tradus automat -

Coperta a răspuns așteptărilor mele. Design simplu, fără semne publicitare. Pot ascunde un pupitru sub ea, ceea ce îmi convine.

Potah splnil mé očekávání. Jednoduchý design, bez reklamních nápisů. Schovám pod něj i notový stojan, což mi vyhovuje.

0 0
24.02.2021
. Client anonim
Recenzie verificată de la heureka.cz
Tradus automat -
  • este un capac sau o pătură de chei rapid de utilizat
  • ar putea fi mai ieftin
  • je to rychle použitelný potah resp přikrývka kláves
  • mohl by být levnější
0 0
Aveți o întrebare referitoare la un produs?
Puneți întrebări la cabinetul de consiliere și unul dintre experții noștri vă va răspunde în curând.
Fraze similare
Categorii
Mărci